Зелений туризм на Черкащині

Більше 40 сільських «зелених» садиб Черкащини вже приймають туристів. Найбільше таких домашніх відпочинкових куточків в Чигиринському та Черкаському районах.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

Розвиток такого місцевого туристичного бізнесу забезпечує приріст туристів та зайнятість місцевого населення, говорить заступник очільника області Ярослав Березань. У «зелених» садибах Черкащини нині вже готові запропонувати, окрім домашнього затишку, чимало цікавих туристичних «родзинок», які притаманні тому чи іншому регіону області.

” Сільське населення вже починає розуміти, як можна вести власний туристичний бізнес та залучати українських і навіть іноземних туристів, – зауважує Ярослав Березань. – На Чигиринщині, у краю козацтва та Холодноярських лісів, у цьому напрямку спрацювали найактивніше. Тут налічується з десяток «зелених» садиб. Чимало таких угідь у Черкаському, Смілянському, Звенигородському районах. Знакові історичні події, ландшафтні особливості, прадідівські ремесла, цікаві музеї – все це є «рецептами» успішних садиб, які уже приймають туристів. Будь-яке село Черкащини туристично цікаве, а, маючи в арсеналі ще й прекрасну «зелену» садибу, стає ще й туристично привабливим та комфортним”.

Обласна ж влада готова й надалі підтримувати ініціативи сільського населення у напрямку розвитку «зеленого» туризму, запевняє заступник голови ОДА та додає, що в допомозі туристам стане оновлений цьогоріч туристичний буклет «Черкащина туристична. 5 сезонів». Це своєрідний каталог туристичних маршрутів нашого регіону. Переглянути його можна ТУТ.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *