Землевласники Черкас сплатили майже 58 мільйонів гривень податку

Протягом січня-квітня 2017 року землевласники  та землекористувачі, які облікуються в Державній податковій інспекції у м. Черкасах, сплатили в місцевий бюджет  57,8 млн гривень плати за землю, що на 8,6 млн грн або на 17 відсотків більше проти аналогічного показника минулого року, в тому числі юридичними особами сплачено 51,2 млн грн, або майже на 8 млн гр. більше проти минулого року. 

Про це інформує “Економіка Сьогодення”.

Додатково повідомляємо, що 21 березня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)» (опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 21 березня 2017 року № 23), який вніс зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Зокрема, наказом передбачено відображення в декларації:

– не лише місяця і року, а також і дати державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документу, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

– площі земельної ділянки не лише в га, а також і в кв. м.;

– нормативної грошової оцінки одиниці площі земельної ділянки.

Крім того, при уточненні податкових зобов’язань більше не потрібно буде розмежовувати суми збільшення/зменшення податкових зобов’язань на ті, за якими ще не настав строк сплати, і на ті, за якими строк сплати вже минув.

Одночасно звертаємо увагу, що згідно з пунктом 46.6 статті 46 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями) до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), які діяли до такого визначення.

Фото http://socportal.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *