Землю біля “Дружби народів” вартістю понад 3,5 млн гривень повернуть державі

Прокуратурою Черкащини вживаються заходи щодо захисту державних інтересів, спрямованих на повернення державі земельних ділянок у зв’язку з порушеннями вимог земельного законодавства особами, що їх орендують, інформує Прокуратура Черкаської області.

Так, господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки в центрі Черкас вартістю понад 3,5 млн грн. з підстав систематичної несплати за землю.

Отримавши в 2007 році в оренду на 49 років земельну ділянку під розташування та експлуатацію комплексу для відпочинку та розваг поблизу Палацу культури “Дружба народів”, орендар до цього часу не здійснив на ній заплановане будівництво, однак накопичив значну заборгованість з орендної плати.

Саме тому, з метою подальшого ефективного використання вказаної земельної ділянки прокурор звернувся до суду з вимогою розірвати договір оренди, стягнути заборгованість та повернути землю на користь Черкаської міської ради, що відповідає державним інтересам.

Фото Укрдизайнгруп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *