Журналістка з Черкас поділилась найбільш непотрібними у професії знаннями

Колишня журналістка черкаського телеканалу «ВІККА» Анна Панова розповіла про три найбільш непотрібні знання. Таке опитування серед медійників провели у «Детекторі медіа», пише «ГромЧЕ».

– Медійникам потрібні всілякі знання та вміння – ніколи не вгадаєш, яке з них в роботі знадобиться. Але буває ж все-таки: вчив-вчив таблицю косинусів і синусів, а випадку використовувати її так і не виявилося. Ми вирішили дати колегам таку можливість – розповісти про три найбільш непотрібні знання, – йдеться у матеріалі.

Журналістка родом з Черкас Анна Панова, нині – ведуча програми «Події» на каналі «Україна»теж поділилась такими знаннями. Вона знає, що таке «пендельтюр», «фуете» та особливий рецепт курки, за яким не готує.

– Я знаю, что пендельтюр — это дверь на качающихся петлях, открывающаяся в обе стороны, – розповіла Анна Панова. – Я знаю рецепт курицы на банке (в духовке), но не стану ее готовить, потому что избегаю жирных блюд. Я знаю, что такое «фуэте» в балете и что самые профессиональные балерины могут исполнить 32 фуэте подряд, и даже знаю теорию исполнения этого движения. Но применить эти знания на практике мне, балерине-аматору, не представляется возможным.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *