Жителі Сміли шукатимуть роботу онлайн

Нові форми роботи в режимі онлайн впроваджують працівники Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Для потреб клієнтів, що шукають роботу, було створено та облаштовано відкритий майданчик «Онлайн-центр». Тут відвідувачі можуть отримати інформацію та відпрацювати онлайн-методи пошуку роботи і навички самопрезентації.

Про це інформує видання “Сміла” із посиланням на Діловий регіон.

До послуг клієнтів тут комп’ютер із доступом до Інтернету, а також здійснюється відеотрансляція актуальної інформації на моніторі. В онлайн-центрі користувач скористатися електронною поштою, пройти онлайн-співбесіду з роботодавцем, взяти участь в онлайн-аукціоні претендентів, переглянути відео вакансії та презентації роботодавця.

Також тут є всі умови для того, щоб підготувати та здійснити запис відеорезюме і розмістити його в мережі онлайн. Працівники служби зайнятості завжди нададуть допомогу в користуванні можливостями центру, і зокрема у створенні відеорезюме.

«З розвитком нових технологій послуги служби зайнятості повинні теж розвиватися, оновлюватися в ногу з часом. Тільки тоді ми почнемо бути ефективними та потрібними клієнтам. Сподіваємося, що нові форми співпраці будуть цікаві як роботодавцям так і пошукачам роботи, та будуть економити час і кошти клієнтів служби зайнятості, підвищувати мобільність їх взаємодії», – розповіла  директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Цей перспективний напрямок роботи у Смілянському центрі зайнятості тільки розпочатий. Нині центр зайнятості домовляється з роботодавцями щодо створення відеовакансій та відеосюжетів про підприємства з наступним розміщенням їх на сайті Державної служби зайнятості, на каналі YouTube обласного центру зайнятості та переглядом їх в «Онлайн-центрі» Смілянського центру зайнятості.

Фото http://ubb.misto.su

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *