Жителі Золотоноші приєднаються до навчань із роботи з Prozzoro

В управлінні економіки повідомляють всіх місцевих розпорядників бюджетних коштів, державних, комунальних підприємств та зацікавлених суб’єктів господарювання, які працюють із бюджетними установами, про майбутній просвітницький захід щодо опанування нової системи держзакупівель.

Про це повідомляє сайт “Золотоноша”.

3 серпня у Будинку дитячої та юнацької творчості відбудеться безкоштовний консультативно-інформаційний семінар із вивчення процесу електронних державних закупівель у системі Prozzoro. Кожен слухач отримає практичні навички роботи в системі, консультації щодо бухгалтерського обліку допорогових закупівель, подання звітності в системі. Також золотонісці дізнаються про нові правила і норми проведення та участі у закупівлях за державні кошти. Вони набули чинності згідно Закону України «Про публічні закупівлі», норми якого з 1 серпня 2016 року є обов’язковими для всіх розпорядників коштів.

Проводитиме семінар куратор Юлія Кіт-Сніжко – куратор Черкаського регіону по системі Prozzoro від Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Розпочнеться захід об 11:00, а безпосередню реєстрацію учасників слід здійснити за півгодини раніше.

Взяти участь у зустрічі можливо попередньо зареєструвавшись в міському управлінні економіки. Термін декларування своїх намірів – до першого серпня. Подати заявку можна за телефоном 5-22-79, або ж звернувшись до 11 чи 12 кабінетів на Садовому проїзді 8 (Будівля Міської ради).

Нагадаємо, за рік роботи на державних закупівлях система Prozzoro вже зуміла заощадити 1,5 мільярди гривень бюджетних коштів, провівши понад 100 тисяч тендерів. Про це ще 1 червня на засіданні Уряду розповів віце прем’єр-міністр Степан Кубів. Також посадовець нагадав, що реформа закупівель розпочалася суто з волонтерської ініціативи.

Із 1 квітня всі органи центральної влади вже перейшли на електронну систему державних закупівель.

Фото www.aif.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *