Жителів Золотоніщини привітали зі святом Конституції

Напередодні 20-ї річниці з дня прийняття Конституції України заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв відвідав Золотоніський край. Тут він привітав жителів Гладківщини та Бубнівської Слобідки із прийдешнім загальнодержавним святом. 

Про це повідомляє Черкаська обласна адміністрація.

День Конституції – одне з наймолодших державних свят. Прийняття цього найвищого юридичного документу 28 червня 1996 року ознаменувало закріплення незалежності України, яку вдалося здобути мирно та безкровно. Нині ж на Сході наш суверенітет доводиться відстоювати з боєм, наголосив Костянтин Омаргалієв.

IMG_8193

– У збройних сутичках наші воїни відстоюють не лише непорушність кордонів держави, а й Конституцію – основний Закон України, який визначає права та свободи кожного з нас, – зауважив заступник очільника області. – Він гарантує, передовсім, стабільний демократичний розвиток України, щоб ми почувалися захищеними та впевнено дивилися у майбутнє. Зараз же на полях бою наше спільне сьогодення й демократичні цінності, які закріплює Конституція, відстоюють і ваші односельці.

Так, участь в боях АТО від Гладківщини та Бубнівської Слобідки приймали майже тридцять чоловіків. Сьогодні ж Костянтин Омаргалієв урочисто вручив сімом з них почесні відзнаки «Холодний Яр».

– Усім нам випало жити в період змін та випробувань, коли в нашій державі впроваджуються реформи, а кордони доводиться боронити, – підсумував обласний посадовець, звертаючись до присутніх. – Тож ми з вами маємо докласти усіх зусиль для процвітання нашої рідної землі.

Фото Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *