Живі рослини, пташки та рибки невдовзі з’являтьcя у черкаському дитсадку

У дитячому садку №13 “Золотий ключик” тривають роботи з відновлення зимового саду, де невдовзі будуть живі рослини, пташки та рибки. Про це повідомляє у Facebook екс-депутат обласної ради, радник міського голови на громадських засадах з питань розвитку інноваційних проектів Світлана Трофімова.

Про це повідомляє “Вікка”.

“Близько 10 років “Зимовий сад” в занепаді. Та у керівництва садочку виникла чудова ідея відновити його, зробити куточком радості для маленьких відвідувачів садку. Міська рада виділила кошти на ремонт приміщення, працівники закладу обдумали, як його оздобити. Вирішили, що найкраще зелені рослини поєднати з розписом на стінах”, – йдеться у повідомленні.

Розпис стін запропонували виконати студентам Черкаського державного технологічного університету.

“Найбільш доцільною темою малюнків керівництво дошкільного закладу визначило таку як “Пори року”, адже розпис повинен бути не лише красивим, а й функціональним. Художники намалюють 4 полотна, порівнюючи які, діти зможуть спостерігати за змінами в природі. Серед студентів був проведений конкурс ескізів, всього групою було запропоновано 10 варіантів, а найкращим став ескіз Сергія Нестеренка студента 3-го курсу спеціалізації дизайн інтер’єрів. Тож ескіз обрали і затвердили. Зараз його збільшують до натурального розміру і вже найближчим часом почнуть втілювати ідею в життя”, – пише Світлана Трофімова.

Паралельно будівельники грунтують стіни зимового саду, готуючи їх до розпису.

blank

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *