Золотонісці мають можливість безкоштовно відвідати вистави черкаського драмтеатру (АНОНС)

Золотонісці мають можливість безкоштовно дивитися вистави у виконанні акторів черкаського драмтеатру. Вже 11 грудня всіх містян запрошують на виставу “Кайдашева сім’я”, пише видання “Про все”.

– Квитки ми роздаємо безкоштовно, отримати їх можна у міському Будинку культури, де й відбуваються вистави, – розповідає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.театр-424x280

У листопаді золотонісці вже бачили такі вистави як “Сватання на Гончарівці” та “Боїнг-Боїнг”. Цього ж разу до перегляду запрошують на “Кайдашеву сім’ю”. Міський голова жартівливо додає, що подивитися таку виставу не завадило б тим містянам, які конфліктують через межу на власних садибах.

– На всіх виставах у нас завжди аншлаг. Робота акторів оплачується з коштів меценатів, – зазначає Віталій Войцехівський, який і сам залюбки дивитися вистави. – Для Золотоноші це такий собі передріздвяний театральний сезон.

До речі, 16 грудня до Золотоноші також завітає ще й Черкаський обласний симфонічний оркестр. Квитки на нього також безкоштовні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *