Золотоніська художниця презентувала виставку своїх вихованців (ФОТО)

У Золотоноші з 10 до 13 березня у Будинку дитячої та юнацької творчості прошла виставка-презентація. Вона складался з робіт вихованців гуртка дизайну, що діє на Станції юних техніків. Керує ним творча людина, невиправна оптимістка, жінка великого таланту, тонкої натури і розуміння дива, художниця, яка прикрасила своїми творами півміста – Валентина Строкань, пише видання “Золотоноша як на долоні”.

Були представлені і твори довільного живопису, а також – номінація «Різноколір палітри»: декоративно-прикладне мистецтво, декупаж на вживаних речах, відреставровані старовинні вишиті картини (з ноу-хау Валентини Строкань – дописуванням на них фону олійними фарбами), вироби з лози.

На виставці були представлені картини як маленьких художниць Віки Думай і Варі Ярмоленко, так і більш досвідчених, старшокласниць – Марини Гаркавенко, Віки Лістрової та Люсі Хомети. Своїх живописних, милих котиків, гривастих коней та ліричні натюрморти  вони створювали у рідній санаторній школі-інтернат, де для розвитку талантів юних художників створені чудові умови. Радували  безпосередністю твори Даші Кобець і Насті Труби з гімназії, а також Юлі Лободи та Юлі Мовчан із ЗОШ №3.

виставка валентини строкань 1виставка валентини строкань 2виставка валентини строкань 3виставка валентини строкань 4

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *