Золотоніська молочна продукція з’явиться на ринках Євросоюзу

 Україна провела перші промислові поставки молочної продукції в ЄС, які здійснила група компаній «Молочний альянс» за замовленням компанії «Український торговий будинок «Надія» з міста Варна (Болгарія), повідомила УНІАН прес-служба компанії з посиланням на голову наглядової ради «Молочного альянсу» Сергія Вовченка.

– Замовлення має пробний характер з метою вивчення попиту і смакових переваг споживачів. Продукція надійде в продаж у спеціалізовані магазини, які орієнтовані на населення з країн СНД. Перший магазин, в якому буде продаватися продукція брендів Групи компаній «Молочний альянс», називається «Українка», він знаходиться в місті Варна, – цитує Вовченка прес-служба.

Згідно з повідомленням, перша партія експорту до Болгарії включає тверді сири, питне ультрапастеризоване молоко ультрапастеризоване вітамінізоване молоко для дітей, солодковершкове масло.

Як повідомляв УНІАН, Європейська комісія надала 10 українським виробникам молочної продукції доступ на ринок ЄС з 10 січня 2016 року. Раніше Україна не постачала в ЄС цю продукцію. До числа тих, хто отримав дозвіл на експорт «молочки» в Євросоюз, увійшли підрозділи компанії «Молочний альянс» (Яготинський маслозавод і Золотоніський маслокомбинат), «Лакталіс» («Лакталіс-Миколаїв» і «Молочний дім»), «Мілкіленд» (Недригайлівський сирцех і Роменський молочний комбінат підприємства «Рось», «Менський сир» підприємства «Прометей»), компанія «Люстдорф», Львівський холодокомбінат і «Гадячсир».

Фото УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *