Золотоніська пожежна частина отримала новий автомобіль

Начальник обласного Управління ДСНС Віктор Гвоздь учора, в рамках робочого візиту до Золотоноші, вручив рятувальникам місцевого райвідділу ключі від нового пожежного автомобіля «МАЗ». За словами посадовця, таких подій не відбувалося вже давно, проте останні зміни й реформи, що відбуваються в Україні, дозволили надзвичайникам отримати в цьому напрямку належну підтримку.

Про це повідомляє “Золотоноша”.

“Отримавши сучасну техніку, рятувальники району зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Нове авто відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями, у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, в свою чергу, підвищує захист та безпеку громадян»”, – цитує генерал-майора Гвоздя прес-служба обласного управління ДСНС.

До цих долучився і депутат обласної ради Вадим Гайович, наголосивши, тисячі виїздів, які працівники ДСНС здійснюють щорічно, – це не статистика, а яскрава ілюстрація того ступеня ризику, котрому вони піддаються щодня. За словами обранця, минулого року за рахунок обласного та місцевих бюджетів вдалось покращити матеріально-технічний стан пожежно-рятувальних підрозділів на суму більше 3-х мільйонів гривень. Сьогодні ж ми автопарк рятувальників поповнюється вже за кошти Держбюджету.

Відзначаючи активну громадську позицію, самовіддану та бездоганну службу, Віктор Гвоздь вручив кращим рятувальникам золотоніського підрозділу, ветеранам Служби, а також керівникам промислових підприємств, які значну увагу приділяють питанням покращення цивільного захисту в регіоні Почесні грамоти та Подяки. На завершення урочистостей, гості оглянули нову техніку, а також, з огляду на децентралізацію та створення в районі об’єднаних територіальних громад, обговорили питання покращення стану цивільного захисту в регіоні.

Золотоніська ДПРЧ 1Золотоніська ДПРЧ 2Золотоніська ДПРЧ 3Золотоніська ДПРЧ 4

Фото http://zolotonosha.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *