Золотоніські діти для безпритульних тварин втілюють проект «Собачка з пляшки»

У школах Золотоноші встановлено контейнери для збору пластикових пляшок. Кошти від здачі яких на приймальні пункти передають на допомогу безпритульним тваринам.

Інформує “Про Все”.

– Таким чином наші діти вирішили підтримати роботу нещодавно відкритого у Золотоноші пункту для вирішення проблеми безпритульних тварин, – розповів вчитель фізики та інформатики  Золотоніської  гімназії ім. С.Д. Скляренка Сергій Різник. – Найбільшими активістами цієї акції є гімназійна команда з робототехніки “ZOLOWIZARDS”. Ми уже назбирали і здали на пункт прийому 70 кг пластику. Перед початком акції повели флешмоб із навчанням правильного складання пластикових пляшок, аби там не лишалось повітря.

Проект «Собачка з пляшки» є чудовим прикладом дієвого партнерства системи освіти та комунальної галузі міста. Крім того, це приклад і того, як маленькі та дорослі члени громади активно допомагають їй вирішувати важливі соціальні проблеми. Крім допомоги безпритульним тваринам, цей проект має ще один важливий аспект: упередження забруднення пластиком довкілля.

– Із січня у нас почав діяти стерилізаційно-карантинний пункт, відкритий за сприяння Фонду підтримки місцевих ініціатив Посольства Канади в Україні, де безпритульних тварин вакцинуватимуть проти сказу та стерилізуватимуть, – зазначив міський голова м. Золотоноша Віталій Войцехівський. – Зняти першу хвилю проблеми безпритульних тварин нам вдалося завдяки допомозі   Міжнародної благодійної організації  «Чотири лапи», що вакцинували проти сказу та стерилізували 104 безпритульних тварини. Тепер ми готуємося до роботи відкритого у нас пункту на постійній основі – із можливістю обслуговування Золотоніського району та навколишніх районів також. Плануємо розпочати ці роботи уже із 1 серпня.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *