Золотоніські рятувальники показували майстер-класи місцевим учням

1_1 Для першокласників другої золотоніської школи 16 листопада став вельми оригінальним. До них з просвітницькою місією прийшли справжні рятувальники – герої в очах малечі, котрі ледь не щодня ризикують своїм життям. Золотоніські співробітники ДСНС проводили роз’яснювальну роботу у рамках Всеукраїнської громадської акції “Запобігти, врятувати, допомогти”.  Мета кампанії -ознайомлення дітей з основами пожежної безпеки, повідомляє прес-служба Золотоніської міськради.1_6 (1)

Лейтенант Юлія Кириченко (головний фахівець), лейтенант Вадим Брахно(інженер пожежно-рятувальних робіт) та старший лейтенант Ігор Бойко(начальник караулу) ознайомили дітей з правилами поведінки у випадку виникнення різних надзвичайних ситуацій. Також продемонстрували обладнання рятувальної техніки, показавши малечі майстер-клас з гасіння умовної пожежі.

За словами керівництва навчального закладу, акція довела, що бійці ДНС вміють не лише ліквідувати надзвичайні ситуації, а й навчати дітей знань безпеки та дарувати їм гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *