Золотоніські рятувальники провели екскурсії для школярів

Впродовж двох днів, 4 та 5 червня до золотоніських рятувальників на пізнавальну екскурсію завітала дітвора із пришкільних таборів Підставського навчально-виховного комплексу та Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій № 2, повідомляє Управління ДСНС України в Черкаській області.

На початку зустрічі співробітники Золотоніського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області нагадали школярам правила безпечного відпочинку влітку, зокрема на водоймах та природі.

Далі рятувальники, в ігровій формі, розповіли малечі про мужню професію вогнеборця, познайомили із пожежною технікою та рятувальним обладнанням. Учні із задоволенням проходили смугу перешкод, приміряли бойовий одяг та оглядали кабіну пожежного автомобіля. Кульмінацією екскурсії було гасіння умовної пожежі, коли діти могли відчути себе у ролі справжнього рятувальника.

Прощаючись із маленькими гостями, співробітники ДСНС ще раз наголосили на правилах особистої безпеки та правилах безпеки при виявленні невідомих предметів.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *