Золотоніські вулиці відремонтують до Великодня

Золотоніські вулиці нині далеко не в ідеальному стані. Дорожникам над чим працювати є. Про те, коли ж таки варто очікувати динаміки змін в цій сфері, розповів перший заступник міського голови Олег Масло. За його словами, місцеві шляховики із “ЗолотоношаРемБуд” вже готові приступити до ремонту доріг, пише “Золотоноша як на долоні“.

– Необхідний запас матеріалів є. Єдиний фактор, котрий наразі гальмує процес, – погодні умови. Тільки-но середньодобова температура підніметься вище десяти градусів, активні роботи й розпочнуть, – коментує найближчі перспективи Масло.

В цілому, у міській владі планують перший етап – ямковий ремонт – завершити до великодніх свят.

Нагадаємо, окрім дрібних локальних робіт, зовсім скоро на деякі вулиці чекає і серйозне асфальтування. Мешканці Панаса Мирного, Ватутіна та Карпенка-Карого долучились до програми «Золотоноша власними руками», зібравши кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального будівництва доріг. Виготовлені проекти уже отримали експертні висновки і надійшли до управління ЖКГ. Після виділення коштів на матеріали, шляховики розпочнуть асфальтування цих шляхових артерій.

Фото mors.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *