Золотоніські випускники одні з кращих склали ЗНО

Серед 374 міст у загальному рейтингу України Золотоноша посіла 118 місце, поступившись Черкасам та Умані, але випередивши Смілу та Звенигородку за результатами ЗНО-2016.

Інформує “Золотоноша”.

У ТОП-20 увійшли міста семи областей – вісім міст від Львівської, чотири від Тернопільської та три від Івано-Франківської. Волинська, Полтавська та Вінницька області відзначились по одномі місту у топі, Рівненська – двома. Найкращий результат показало маленьке місто Берестечко на Волині, у якому живе 1700 осіб.

До десятки найкращих в Україні за результатами ЗНО увійшли маленькі міста із невеликою кількістю випускників та мешканців взагалі. Більшість з них розташовані на Львівщині, інші на Тернопільщині та Івано-Франківщині.

Повертаючись до Золотоноші, досить гарний показник місто має  і за кількістю випускників, які не склали 1 або більше тест — 20 з 133-х, тобто 15%. Це краще, ніж в Умані, Сміли та багатьох інших міст області.

Загалом же, кожен п’ятий випускник у містах України не зміг скласти хоча б 1 тест. Зі 118 782 таких невдач зазнали 23 953, тобто рівень «нездач» складає трохи більше 20%.

Якщо ж порівнювати із великими містами, то Золотоноша змогла випередити такі обласні центри, як Дніпро, Кропивницький, Одесу, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон та Кривий Ріг.

Загалом, у Золотоноші до пунктів тестування цього року з’явилося 449 з 466 зареєстрованих учнів 11 класів. Демонстрували свої знання місцеві школярі, а також учні Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів.

Фото geoped.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *