Золотоніських вчителів навчали медіаграмотності (ФОТО)

У Золотоноші проект «Програма медіаграмотності громадян» був реалізований завдяки співпраці сектору молоді та спорту, відділу освіти та вчителів. Саме вони забажали відвідати цей тренінг 20 січня в школі №3, повідомляють у прес-службі Золотоніської міськради.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські буккросери вчилися протистояти дезінформації (ФОТО)

Головною метою тренінгу є навчити громадян, в даному випадку вчителів, простих та корисних навичок аналізу інформації, задля встановлення надійності своїх джерел новин, а також формувати попит на правдиву інформацію. Проводив захід Олександр Городинець, громадський активіст, який пройшов навчання з основ медіаграмотності у Черкасах.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Важко було виділити головну інформацію з головного, тим паче навчати тих хто навчає інших також виявляється непросто але думаю, що я виконав поставлену перед собою ціль, донести необхідну інформацію, яка допоможе в особистому житті і в професійній діяльності. Найближчим  часом я впевнений, що інформацію Програми буде розмножено серед учнів, адже ця інформація цінна не тільки для саморозвитку особи а і для протидії маніпуляції в ЗМІ, – поділився своїми враженнями Олександр.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нагадаємо, у рамках Проекту «Програма медіаграмотності громадян» – результат співробітництва трьох організацій: Академії Української преси,  StopFake та IREX.

Фото з сайту Золотоніської міськради, www.umedia.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *