Золотоніський хлопець переміг у конкурсі “Напиши листа собі 45-річному”

У конкурсі творів епістолярного жанру “Напиши листа собі 45-річному” здобув перемогу Захар Шульга, житель села Домантово Золоніського району. Тепер він змагатиметься на національному етапі конкурсу. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Черкаської філії “Укрпошти”.

Друге місце посів семикласник Василь Гончаров із села Вишнопіль Тальнівського району, а третє – жителька села Веселий Хутір Чорнобаївського району Діана Ніковська. Переможців конкурсу було нагороджено почесними грамотами та грошовими преміями.

Загалом, на адресу Черкаської дирекції надійшло 22 творчі роботи.

– Усі твори вирізняються дитячою щирістю, яскравими мріями, наполегливістю, впевненістю у світлому та мирному майбутньому. Обрати кращу роботу було вкрай важко, бо кожна з них наповнена дорослими міркуваннями і є індивідуальним повідомленням. Робота Захара визнана найкращою, адже кожен рядок його товру пронизаний лбов’ю до матері, рідного села, України, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Додамо, що конкурс “Напиши листа собі 45-річному” проводиться для дітей та юнацтва за ініціативи Всевітнього поштового союзу та національних пошт.

Фото з сайту УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *