Золотоніський клуб “Патріот” побував на екскурсії у військовій частині (ФОТО)

У суботу, 9 квітня, відбулася екскурсія учасників молодіжного військово-патріотичного клубу «Патріот» до військової частини А1402. З ініціативою запросити сюди молодь, аби відновити основи військово-патріотичного виховання, виступили активісти громадських організацій «Центр розвитку молоді» та «Спілка воїнів АТО «Черкащани», пише “Золотоноша як на долоні”.

Юних гостей зустрічали господарі-військовики, а саму екскурсію провів начальник клубу – старший лейтенант Олександр Барма.

Перебували у військовій частині не тільки хлопці, але й дівчата. Фотографувалися, ставили запитання керівникам екскурсії, оглядали казарми, де живуть військовослужбовці строкової служби, знайомились зі службою та побутом захисників Вітчизни. Найбільше ж захоплення викликала можливість посидіти за кермом військової машини.

– У ході знайомства з буднями та обов’язками військових з боку членів клубу спостерігалася глибока пошана та повага до людей, які виконують складну та відповідальну місію, – ділиться враженнями фахівець служби у справах дітей, молоді та спорту Оксана Черв’якова.

Молодь, за її словами, переконалася в тому, що і Україна, і наше місто має надійну оборону та гідних захисників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *