Золотоніський мер отримав відзнаку лауреата премії «Людина року-2015» (ФОТО)

15 березня у Києві міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський отримав відзнаку лауреата премії «Людина року-2015». Як повідомлялося раніше, рішення про відзначення престижною премією в номінації «Міський голова року» прийняли в січні, пише “Прочерк“.

Поки що в кожній номінації визначено по кілька лауреатів. Остаточного переможця премії буде визначено і нагороджено 26 березня в Києві.

– Під час поїздки до Києва я познайомився з дуже цікавими людьми – підприємцями, благодійниками, громадськими діячами. Дуже рад спілкуванню зі своїми колегами – міськими головами Ладижина (Валерієм Коломєйцевим) й Ірпеня (Володимиром Карплюком), – поділився Віталій Войцехівський враженнями про церемонію вручення дипломів лауреата. – Про своїх колег із Ладижина й Ірпеня я не думаю як про «конкурентів». Також до нашої бесіди підключився ще один колега – міський голова Українки Київської області, голова секції малих міст Асоціації міст України Павло Козирєв. За кілька годин спілкування ми обговорили чимало цікавих тем. Тож час було проведено дуже корисно. Домовилися продовжити спілкування 26 березня в палаці «Україна».

Фото з Прочерку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *