Золотоніський волонтер відкермував оновлене авто на Донеччину (ФОТО)

Днями на передову вирушив черговий автомобіль, який силами Комітету сприяння обороні України було приведено до ладу. Його було передано до 58-ї бригади, котра розташована у Донецькій області. Доброволець із Вознесенського, що на Золотоніщині, Руслан Вишневський, особисто відкермував його за півтисячі кілометрів, пише видання “Золотоноша як на долоні”.

Дорогою авто його жодного разу не підвело. Силами Комітету було замінено всі ресори, сопла, з яких могли підтікати мастила.

– Старий, але ще боєздатний автомобіль, – розповів волонтер Віктор Проценко, який вклав у це авто всю душу. – Цей чотириколісний кінь був конче необхідний нашим побратимам, і стане їм неодноразово у нагоді.

УАЗ золотоніські волонтери отримали в дарунок від підприємця з району.

– Він був у жалюгідному стані, – розповідає Володимир Поєзник, якому довелося розбирати автомобіль як то кажуть до гвинтика. – За великим рахунком, отримали купку металобрухту і довелося над авто чимало потрудитися. Як виявилося, це не простий УАЗ, в ньому є дуже багато позитивних характеристик.

На повне оновлення авто волонтери витратили чимало коштів. Замінили багато деталей, колеса, привели до ладу карбюратор, деякі складові двигуна. Ця автівка якнайкраще підходить до бездоріжжя, але протягом 2015-го року працювала в тилу.

Ночував УАЗ у військовій частині за згоди керівництва, а вранці волонтери вивозили його на центральний ринок, поруч ставили інформаційний стенд з фото із зони АТО. Містяни і гості міста могли на місці у волонтера дізнатися про найважливіші потреби, а також дізнатися про жахи війни.

Комітет сприяння обороні УАЗ 02 [870_650]

Автомобіль за класом прирівнюється до легкої бронетехніки. Наш герой Руслан Вишневський переконаний, що цей транспортний засіб стане гарним помічником у боротьбі з російсько-терористичними військами.

– Одразу помітно, що ця машина зроблена, відремонтована і подарована нам із серцем і душею. Її ефективність уже оцінили побратими. Без волонтерів, без тих людей, які підтримують сьогодні армію перемога на сході є неможливою, – зазначає Вишенський.

Цей автомобіль став уже дев’ятим, відремонтованим силами Комітету. Ще чимало коштів було вкладено в транспортні засоби, які приганяли з передової безпосередньо для ремонту.

Фото “Золотоноша як на долоні”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *