Золотоніську молодь навчали правильно будувати стосунки (ФОТО)

19 січня на базі міського проектного центру «В.А.М.» у Золотоноші відбувся психологічний тренінг для молоді «Будуємо стосунки».  Ініціатором заходу виступила практичний психолог, завідувач денного відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів центру соціальної допомоги Ольга Котюн.

Про це інформують у прес-службі Золотоніської міськради.

Під час зустрічі  обговорювалося актуальне для молоді питання –  як правильно починати будувати відносини між хлопцем і дівчиною, адже тема особистих відносин є чи не найскладнішою для сучасних людей, ну а заодно, при цьому, мало не найважливішою для щасливого і успішного життя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Часто, якщо немає успіху в особистих відносинах, то й інші сфери життя вже приносять не таке велике задоволення. Однак ці теми майже не обговорюються у навчальних закладах і підлітки часто не поспішають звертатися з такими питаннями до вчителів.

Формат психологічного тренінгу як вид неформальної освіти дуже зручний – адже дозволяє дати відповідь на питання, що виникають у ході розмови. та усуває барʼєри під час спілкуваня.

На думку психолога, надзвичайно актуальним є проведення подібних освітніх заходів, метою яких є донести до молоді як особисті відносини правильно починати будувати, як їх гармонізувати і правильно їх розвивати.

Фото з сайту міськради, myzhovkva.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *