Золотоніський Фестиваль чорнобривців вп’яте запрошує друзів

Золотоніська міська рада запрошує на V Всеукраїнський фестиваль чорнобривців, який відбудеться  у  місті Золотоноша 8-9 вересня 2017 року.

Інформує “Прочерк”.

 

З метою формування патріотичних почуттів та збагачення історичними цінностіями, популяризації мистецьких умінь українців, бережливого ставленням до рослин та задля естетичного задоволення Фестиваль відбувається у два етапи в Золотоніському парку імені Т. Шевченка.

8 вересня – І відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні «Героям слава». Призовий фонд фестивалю складає десять тисяч гривень. Участь, харчування та проживання учасників – безкоштовне.

9 вересня (субота) розпочнеться 0 9:00 виставкою майстрів декоративного мистецтва та освітніх закладів міста у парку дозвілля ім. Т. Шевченка.

Об 11:00 – шаховий турнір та виступ муніципального духового оркестру. У цей же час від пам’ятного знаку «Танк» до парку Тараса Шевченка пройде марш вишиванок.

О 12:00 на Вас чекає концерт за участю провідних колективів міста, області, України та відзначення переможців конкурсів Фестивалю чорнобривців(краща екібана, найсмачніший пиріг, найвишуканіший український одяг, найкращий поетичний та прозовий твори про чорнобривці, найоригінальніша прибудинкова територія).

О 15:00 відбудеться гала-концерт переможців пісенного Фестивалю патріотичної пісні «Героям слава» та членів зіркового журі, серед яких  – Народний артист України Анатолій Гнатюк, Заслужені артисти України: Юрій Васильківський, Ніна Мирвода, Астрая, Заслужений діяч мистецтв Геннадій Синьоок та драматург Богдан Гнатюк.

Планується приїзд іноземних делегацій із Німеччини, Франції, Словакії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *