молочний альянс

Золотоніський маслоробний завод відкрив цех по виробництву вершкового масла

За інформацією управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, на ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» після реконструкції відкрито цех з виготовлення вершкового масла. Процес переоснащення тривав близько року, а витрати на ремонт приміщення, удосконалення обладнання склали близько 3 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба групи компаній «Молочний альянс», до складу якої входить підприємство.

«У цьому році загалом на переоснащення виробництва ми витратили 26 млн. грн. А за останні 5 років тільки у наш завод було інвестовано близько 100 млн. гривень.

Ці кошти пішли на покращення технологій на відповідність міжнародним системам безпеки та якості. Наприклад, цього року ми пройшли аудит найвідомішої швейцарської компанії і отримали сертифікат FSSC 22000. Це найвищий рівень безпеки у промисловості, який тільки існує на сьогодні. Це дасть можливість без додаткових перевірок працювати із найвідомішими брендами та мережами», — зазначив голова правління ПАТ «Золотоніський маслокомбінат» Владислав Кулініч.

Слід зазначити, що ПАТ «Золотоніський маслокомбінат» є експортно-орієнтовним підприємством у складі ГК «Молочний альянс». На сьогоднішній день комбінат виробляє продукцію під ТМ «Яготинське», «Златокрай», «Пирятин».

Джерело: pro-vincia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *