Золотоніський мер здобув волейбольний кубок

Золотоніський міський турнір з пляжного волейболу, присвячений Дню Незалежності України, відбувся 21 серпня а літньому майданчику ДЮСШ.

Про це інофрмує “Золотоноша”.

Перемогу здобула команда «Статус» (Віталій Войцехівський, Богдан Артеменко), друге місце у команди «Ріо-2016» (Сергій Соколов, Віктор Ткаченко, Микола Кива), бронза – в «Нової Дмитрівки» (Степан Семенко, Олександр Бульда, Руслан Азамат).

“У цьому сезоні це вже другий турнір з пляжного волейболу, – розповів «Прочерку» міський голова Золотоноші й за сумісництвом , – волейболіст Віталій Войцехівський. – У вільний час ходимо, тренуємося. 4 вересня ми плануємо взяти участь у волейбольному турнірі з пляжного волейболу серед ветеранів у Черкасах. Сподіваємося також показати гарний результат”.

На запитання, як міському голові вдається знаходити час для занять спортом, Віталій Олександрович відповів: “Що зробиш, без спорту нікуди. Особливо це актуально після дня прийому громадян: замість того, щоб давити емоції в собі, є можливість виплеснути їх у грі. Тож спортом потрібно займатися регулярно. А ми маємо дуже гарний майданчик для пляжного волейболу, у гравців – досить високий рівень”.

Фото http://zolotonosha.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *