Золотоніський водоканал отримав дві нові одиниці комунальної техніки

Минулого тижня золотоніське КП «Міський водоканал» нарешті отримало анонсовані раніше дві комунальні вантажівки, інформує  zolotonosha.ck.ua.

До міста прибула сучасна техніка на базі автомобілів МАЗ: машина для ямкового ремонту доріг УЯР–01 та комплексна дорожня машина – АКДЗ-10.

Перша призначена для автоматизованого локального ремонту дорожнього покриття і здатна перевести ямковий ремонт вулиць на якісно новий рівень. АКДЗ-10 має можливість працювати протягом всього року: в зимовий час її використовуватимуть для посипання шляхів піщано-соляною сумішшю та поливання реагентами, а в літній – для гідроочищення узбіч, пише

Обидві одиниці техніки придбано в лізинг у партнерстві з “Укргазбанком”.

– Наш банк далеко не перший рік співпрацює з комунальним підприємством, детально вивчив специфіку роботи “Міського водоканалу”. Тому й ми вже неодноразово допомагали у придбанні техніки. Наприклад, минулого року на вигідних умовах було придбано портальний сміттєвоз та баки для сміття. «Укргазбанк», звісно ж, готовий і надалі розглядати такі корисні для Золотоноші проекти та надавати допомогу, – зазначає керівник золотоніського відділення «Укргазбанку» Ірина Грінько.

Фото www.bshm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *