Золотоніським міськрайонним центром зайнятості активно впроваджуються сучасні методи інформаційно-роз’яснювальної роботи

Золотоніським міськрайонним центром зайнятості активно впроваджуються сучасні методи інформаційно-роз’яснювальної роботи та інформаційні технології з метою підвищення якості обслуговування своїх клієнтів, пише Економіка сьогодення.

На виконання домовленостей про співпрацю, спільно з  Золотоніським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час проведення семінару для колишніх учасників АТО в Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості  відбулося скайп-консультування з юридичних питань для 9 демобілізованих військовослужбовців. Консультацію проводив директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Брус.

Під час Skype-зв’язку він ознайомив цільову аудиторію з системою безоплатної правової допомоги в Україні, її завданнями та функціями. Присутні задавали питання, які їх цікавили, зокрема щодо роз’яснень положень земельного та сімейного права. Дехто виявив бажання особисто прийти на консультацію до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У свою чергу профконсультант центру зайнятості Надія Журавльова провела презентацію послуг служби зайнятості, розповівши про можливості проходження навчання за направленням служби зайнятості з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, а також про переваги участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

«Слід зазначити, що робота в режимі он-лайн дозволяє не лише швидко й оперативно отримати відповіді на актуальні питання, а й заощадити час шукачів роботи», – підсумувала Надія Журавльова.

Фото  bigmir)net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *