Золотонісці матимуть оновлене терапевтичне відділення

У Золотоніській центральній районній лікарні ремонтують терапевтичне відділення. Наразі половина крила цілком готова до прийому пацієнтів, на яких чекають повністю умебльовані новенькі палати.

Про це інформують “Вісті Черкащини”.

Закінчити ремонт відділення планують вже у цього року, а наступному — візьмуться за хірургічне відділення. До того ж, у планах лікарні купити новий флюорограф і рентгенапарат.

Ба більше, обласна влада звернулася до німецької компанії щодо забезпечення відділення сучасним обладнанням. Така практика вже є в Уманській центральній районній лікарні, щоправда, високоякісним обладнанням лікарню забезпечувала ізраїльська фірма.

На часі також комп’ютеризація Золотоніської лікарні.

– Ми, зі свого боку готові забезпечити програмним забезпеченням, яке у нас є в кардіоцентрі в Черкасах, — зауважив у ході робочої поїздки до Золотоноші очільник області Юрій Ткаченко. — Таким чином ми повністю інформатизуємо заклади охорони здоров’я в Золотоноші та Золотоніському районі.

Такі відділення, як наразі частково відремонтоване терапевтичне в Золотоніській центральній лікарні, мають бути скрізь, переконаний голова облдержадміністрації.

Також він наголосив, що важливо забезпечити медичні заклади району і діагностичним обладнанням, оскільки від його наявності і новизни залежить швидкість і якість лікування пацієнтів.

Фото http://viche.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *