Золотонісці відтепер мають власне відділення гемодіалізу (Фото)

У Золотоноші вже функціонує філія відділення нефрології та діалізу. Тепер хворі на ниркову недостатність матимуть змогу отримувати процедуру так званої “штучної нирки”, не долаючи складну дорогу до Черкас.

Про це повідомляє “ІнфоМіст”.

діалЗагалом по області 257 черкащан кожних три дні потребують очищення крові з допомогою апаратів. Золотоніська відділення вже працює у дві зміни та приймає 25 пацієнтів, яких обслуговує 8 апаратів.

“Чесно кажучи, після проходження процедури в Золотоноші маю набагато краще самопочуття. Та і сама процедура не з приємних, триває чотири години. Раніше доводилося вставати о шостій ранку, сідати на маршрутку і їхати до Черкас. А потім повертатись, дорога дуже втомлює, і це все тричі на тиждень”, – розповідає жителька Золотоноші Ірина.

гемо3Технічне обладнання та ремонт приміщень забезпечила компанія “Фрезеніус”. Загальна сума інвестицій – 16,5 млн грн.

гемо1

“Усі знають, що існувала проблема фінансування гемодіалізу. Зараз ми знайшли можливості і кошти та вирішили це питання. Тиждень роботи вже показав результати, хворі оцінили найсучасніше обладнання, а це найголовніше”, – говорить голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

На сьогодні такі центри вже є в Черкаах, Умані та Звенигородці.

Фото http://infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *