Золотонісці завоювали срібло на обласній футзальній першості

У Черкасах завершився футзальний чемпіонат області серед ветеранів. Протягом декількох етапів заслужені спортсмени з різних куточків регіону виборювали нагороди у трьох вікових категоріях – 40+, 50+ та 60+. В одній з них на п’єдесталі опинились і золотонісці, котрі у складі “Профіспорта” дістались до фіналу першості.

Інформує “Золотоноша”.

Протягом чотирьох відбіркових етапів, котрі проходили в Білозір’ї, Чорнобаї, Черкасах та Смілі, наші футболісти змагалися за медалі в компанії двох десятків колективів Черкащини. Місце в півфіналі вони забезпечили на останньому груповому раунді, де розбили смілянський “Явір” з рахунком 8:0, зіграли в нічию зі смілянським “Островом” (1:1) та розгромно поступились майбутньому чемпіону – “Хіміку” (1:8).

Фінальна “пулька” відбулася на базі спорткомплексу “Будівельник” і подарувала три розгромних поєдинки. Прописку у вирішальному матчі золотонісці оформили, перегравши з рахунком 5:1 “Ветеран Уманьщини”, проте золото так і не здобули – на заваді знову став черкаський “Хімік”. 0:7, проте нинішню першість золотоніські ветерани сміливо можуть заносити собі в актив.

Склад команди: Сергій Савенко, Юрій Мазур, Олександр Троян, Олександр Савенко, Андрій Дуплій, Микола Кива, Євгеній Зоря, Анатолій Гриб, Олександр Тертичний, Василь Грицай, Сергій Ярославський, Леонід Сандига, Микола Скрипка, Карен Казарян, Юрій Криштоп.

В категорії 50+ участь в першості брав участь ще один золотоніський колектив – “Спартак-Колос”. Червоно-білі зупинились за два кроки до плей-офф, не здолавши в групі черкаські “Хімік” та “Забаву”.