Золотонісців навчали методиці викладання англійської

Уже стало традицією наповнювати табір англійської мови методичною складовою. Започаткована минулого року, ця традиція набула нового змісту: минулого року лідер табору Грета Томпсон відкривала  для золотоніських учителів англійської мови унікальні можливості хмарних технологій, а цьогоріч  Джеррі (викладач англійської мови) та студентки-філологині американського університету Сара та Медді ділилися секретами викладання англійської мови для іноземних студентів, оскільки дівчата вже мають неабиякий практичний досвід роботи в Мексиці, Китаї, Ірані.

Сара протягом трьох місяців викладала англійську мову в Одесі для дітей з дитячих будинків ще кілька років тому.

Тренінг був надзвичайно корисним, адже, крім методики викладання, ознайомлення з найсучаснішими стратегіями, він містив конкретні практичні поради щодо подолання перешкод у вивченні  іноземних мов. Особлива увага надавалася виправленню помилок.

Попри те, що україно-американська команда, працюючи протягом дня у  двох школах з різновіковими категоріями дітей, почувалася втомленою, градус уваги на тренінговому занятті не спадав. Тема актуальна, запит на неї очевидний, та й піццою наші гості пригостили, додавши енергії та адреналіну. Вдячні нашим волонтерам за таку самовіддану роботу, а нашим педагогам з гімназії, ЗШІТ №2 інформаційних технологій, ЗОШ №3, ЗОШ №6 та спеціалізованої школи №1- за справжній приклад  партнерства, ентузіазм та бажання навчатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *