Золотонісців запросили на Всеукраїнський фестиваль «Ліги сміху»

У Золотоноші відгримів другий сезон конкурсу «Ліга сміху». Тепер команда-переможець поїде на Всеукраїнський фестиваль «Ліги сміху» до Одеси. Та перед тим своїм гумором золотонісці потішать ще й жителів міста Яремче.

Місцеву «Лігу сміху» у Золотоноші проводять другий рік поспіль. Нинішній сезон стартував ще в жовтні, тоді перший етап конкурсу жартів зібрав аж 12 команд. Та до фіналу, який відбувся 30 травня, дійшли лише 5 найсильніших: «Контрольний вистріл» (з числа військовослужбовців), «Шалені матусі», «Санітарний батальйон» (з числа працівників КП «Водоканал»), «Активія» (освітяни міста) та «Статус» (команда працівників Будинку дитячої та юнацької творчості). Подивитися на їхню гумористичну “битву” прийшло мало не все місто, тож у залі місцевого Будинку культури яблуку ніде було впасти.

Фото: Про все

blank

Фото: Про все

Кожна команда-фіналіст упродовж 15-20 хвилин мала розкрити тему «Літній вояж». Жартували фіналісти від душі, згадуючи у своїх жартах і міського голову Віталія Войцехівського, і голову ОДА Юрія Ткаченка, і нардепа Владислава Голуба. Все – заради кубка переможця другого сезону.

blank

Фото: Про все

blank

Фото: Про все

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський говорить, що кожна команда на сцені викладалася навіть не на сто, а на двісті відсотків. Сам міський голова також був тренером однієї з команд. Тож, щоб оцінювання виступів було об’єктивним, тренери не брали участі у голосуванні, а до складу журі запросили незаангажованих гостей. Тренери ж мали можливість виступати на сцені разом зі своїми підопічними. Саме так і зробив міський голова – він жартував зі своєю командою «Активія». Їхній виступ підсилив ще й незвичний гість – актор комедійного серіалу «Віталька».

blank

Фото: Про все

Вихід кожної команди на сцену супроводжувався шаленими оплесками та невгамовним сміхом глядачів. Тож журі було нелегко обрати переможців нинішнього сезону. Та врешті перше місце таки відали команді освітян “Активія”. Їхні сценки виявилися найвеселішими, це було відчутно і по оплесках глядачів. Друге місце посіла команда працівників Будинку дитячої та юнацької творчості  «Статус», а третіми стали комунальники («Санітарний батальйон»).

blank

Фото: Про все

Та часу на святкування у команди-переможниці немає. Вже рівно за місяць, 1 липня, на них чекає нове випробування – суперфінал, який проходитиме у мальовничому місті Яремче. А суперниками освітян стануть переможці першого сезону «Ліги сміху» – команда викладачів технікуму ветеринарної медицини «На лабутенах».

– Яремче для суперфіналу обрали невипадково, бо ж багато золотонісців хочуть ще раз піднятися на Говерлу. Тому ми домовилися із міським головою Яремче про виступ у їхньому місті і запросили місцеве населення стати нашими глядачами, – розповідає Віталій Войцехівський і додає, що, напевно, на суперфіналі саме йому буде найважче, бо ж в обох команд саме він є тренером.

blank

Фото: Про все

Дивитися «двобій» жартами до Яремче поїдуть всі дванадцять команд цьогорічного сезону. Також з собою запрошують і всіх охочих золотонісців. А суперфіналісти вже починають писати сценарії своїх виступів.

До речі, 30 липня на команду освітян черкає ще один приємний сюрприз – вони на власні очі побачать всеукраїнський фестиваль «Ліги сміху», що проходитиме в Одесі.

blank

Фото: Про все

– Це буде літній кубок серед команд, які грають в українській «Лізі сміху». Ми там будемо не на сцені, а як гості, – уточнює Віталій Войцехівський.

blank

Фото: Про все

А в Золотоноші  тим часом вже починають роздумувати над підготовкою 3 сезону міської «Ліги сміху».  Тепер свої команди збираються виставляти і підприємства, що працюють на території міста.

blank

Фото: Про все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *