Золотоноша підписала меморандум із німецьким містом

Українська Золотоноша та німецький Штольберг після понад річного налагодження партнерських стосунків нарешті оприлюднили спільну угоду, підписану міським головою Віталієм Войцехівським та бургомістром Марселем Шмідтом.

Повідомляє “Золотоноша”.

Меморандум щодо співпраці передбачає подальше зміцнення офіційних відносин та підтримки в галузях економіки, освіти, охорони здоров’я, професійної підготовки, розвитку обох міст в питаннях міського планування, землекористування, охорони навколишнього середовища, туризму, культури, суспільних відносин. Також передбачається спільна реалізація конкретних проектів щодо співробітництва та обміну. Зокрема, міста-партнери прагнутимуть до регулярного обміну на політичному рівні: окрім офіційних зустрічей обидві сторони запрошуватимуть одна одну на особливі, урочисті чи святкові події. +

У сфері економіки ці міста підтримуватимуть свої установи в плані реалізації взаємних візитів, а також сприятимуть встановленню двосторонніх контактів із підприємствами. Окремо надаватимуть інформаційну підтримку, а також рекомендуватимуть територію партнера, як місце ведення економічної діяльності.

Заклади охорони здоров’я прагнутимуть до обміну та співробітництва в побудові систем медичного обслуговування. В діяльності ж загальноосвітніх навчальних закладів передбачається обмін школярами та співробітництво в галузі науки, техніки та професійної освіти. Окрім того, підтримуватимуться творчі, спортивні та культурні молодіжні програми.

Окрема тема – природа та туризм. Міста-партнери сприятимуть діалогу та обміну досвідом в екологічному менеджменті, охороні навколишнього середовища, наукових дослідженнях та моніторингу довкілля. Вивчатимуться питання забезпечення енергією з відновлювальних джерел, оптимізації споживання енергії та ресурсів у будівельному секторі, збереження водних ресурсів, екологічно сприятливої модернізації, а також використання еко-транспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *