Золотоноша відправила гуманітарну допомогу Авдіївці

Жителі Золотоноші зносили до міської ради теплі речі, продукти харчування та іншу допомогу для жителів Авдіївки Донецької області. Перший автомоібль з гуманітаркою вирушив в дорогу вчора вночі.

Про це інформує “УНН-Центр“.

“У ніч вирушила перша машина, вона повезла п’ять тонн зібраної допомоги. Але золотонісці зібрали набагато більше, сьогодні відправлятимемо ще. Знайдемо ще транспорт для нового вантажу”, – сказав Віталій Войцехівський.

Він впевнений, що знайти транспорт буде не надто складним завданням. Зате золотонісці сподіваються уже вранці отримати зворотній зв’язок: коли їхній перший вантаж прибуде до Авдіївки, водію дано доручення з’ясувати, що саме потрібно тамтешнім жителям. Тоді наступна допомога формуватиметься залежно від потреб.

Нагадаємо, вранці 29 січня бойовики розпочали штурмові дії в районі Авдіївської промзони з метою захоплення позицій ЗСУ.

В Авдіївці оголосили надзвичайний стан. Водночас у ДСНС України повідомили, що станом на восьму ранку 1 лютого масової евакуації населення Авдіївки не планується.

Також нагадаємо, критично важлива інфраструктура Авдіївки зруйнована, існує загроза гуманітарної катастрофи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *