Золотоноша запрошує на фестиваль чорнобривців

Національна спілка журналістів України та мерія міста Золотоноша запрошують відвідати Черкащину – побувати на Всеукраїнському фестивалі чорнобривців та на Юнацькому фестивалі патріотичної пісні.

Повідомляє НСЖУ.

Місцевий Фестиваль чорнобривців – унікальний, оскільки, крім Золотоноші, не проводиться не тільки в жодному куточку України, а й світу.

Свято почнеться з параду вишиванок та своєрідного рекорду – покладання до пам’ятника Шевченку найбільшого в Україні вінка із чорнобривців. В рамках заходу проходитимуть конкурси, розваги, змагання, виставки робіт народних майстрів, концерти.

Під час прес-туру журналісти зможуть відвідати перлину українського бароко – Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир, заснований ще в 1680 – 1687 роках. В 1727 році послушником у ньому був сам святитель Софроній. На території монастиря є його унікальне джерело з цілющою водою, до якого їдуть паломники з усього світу. В різні часи в стінах храму молилися такі знаменитості, як Сковорода, Котляревський, Максимович та інші.

Також передбачено відвідування місцевих промислових підприємств. Зокрема, Золотоніського лікеро-горілчаного заводу «Златогор», чия продукція, особливо цілющі бальзами, визнана багатьма європейськими країнами і має безліч престижних міжнародних нагород. Найпотужнішого в Україні заводу із виробництва розчинної кави, в тому числі відомих марок «МакКофе» та «Петровська Слобода».

Участь у турі для журналістів – безкоштовна.

Виїзд групи – 10 вересня вранці, повернення – 11 вересня (до 18.00).

З питань реєстрації звертайтеся: oblik@nsju.org

Тел.: (044) 235-87-66.

Фото http://nsju.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *