Золотоношу патрулюватиме нова поліція

У Золотоноші збираються створити муніципальну поліцію. Людей до неї набиратимуть серед АТОвців. Як розповів  начальник управління ЖКГ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко, якщо рішення про створення поліції підтримають місцеві депутати, то вже наступного року Золотоношу патрулюватиме новостворена комунальна служба.

“Міський голова дав завдання готувати проект рішення та робити розрахунки по формуванню бюджетного запиту на 2017 рік щодо створення у Золотоноші муніципальної поліції. На жаль, Верховна Рада ще не затвердила закон про муніципальну варту. Але ми можемо скористатися законом про місцеве самоврядування і створити муніципальну поліцію, як комунальне підприємство. Тож, якщо золотоніські депутати за це проголосують, то формувати варту розпочнемо вже із перших чисел січня”, – зазначає Олександр Флоренко.

Він зауважує, що в Золотоноші така поліція справді необхідна, адже вона б стала доброю підмогою для міського відділу по контролю за благоустроєм.

“Коли хлопці з цього відділу йдуть у рейд, то золотонісці, інколи, неадекватно на них реагують. А коли поруч буде людина у формі, яка представлятиме муніципальну варту, то й спілкування буде спокійнішим, – говорить Флоренко. – Наразі мова йде про 4 особи. Стати в ряди нової структури пропонуватимемо, передусім, хлопцям, які повернулися до міста із зони АТО. Вони захищали країну на сході, тож знають як навести порядок у місті”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *