Зупинку міжміських пасажирських перевезень реконструюють у Черкасах

У Черкасах по вулиці Остафія Дашковича триває реконструкція проміжної зупинки. Замовник робіт – ТОВ “ГАРАНТГРУП”.

Ще у 2011 році підприємцю Анатолію Жигаловському, засновнику ТОВ “Сервіс-Авто-2005″, виділили в оренду на 2 роки 397 кв.м. під існуючу тимчасову зупинку. Уже в 2013 цю ж ділянку передали в оренду на 49 років ТОВ “Гарантгруп”, серед бенефеціарів якого Жигаловський, але вже син Вадим, Вікторія Квінт, Вікторія Балан, Оксана Гладун та Тетяна Будяк. Цільове призначення – землі транспорту, зв’язку.

Нагадаємо, що “Сервіс-Авто-2005″ обслуговує один із найпопулярніших маршрутів Черкаси-Київ та Київ-Черкаси. Очевидно, підприємець вже вимощує дорогу в автостанційний бізнес. Адже у разі переоформлення зупинки в автостанцію, підприємець отримає змогу “оминати” АС «Черкаси-3», із якої він має виїжджати нині. Тож автостанційний збір потраплятиме до “сімейних” кишень підприємця.

За словами головного архітектора міста Віталія Чернухи, проміжна зупинка Генплану не суперечить. Однак автостанції на цій площі бути не може. Адже згідно вимог чинного законодавства, автостанція повинна мати майданчик для відстою автобусів, наявність громадських вбиралень, приміщення для пасажирів тощо.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *